LED Dimstabilisator
De LED Dimstabilisator voorkomt knipperen of flikkeren van uw verlichting.
Heb je een vraag over dit product?

Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.
- Gratis verzending v.a. € 50,- binnen EU
- 30 dagen bedenktijd
- Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis
- Product door ons getest en goedgekeurd
- 3 jaar garantie
Heb je een vraag over dit product?

Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.
Productbeschrijving
De LED Dimstabilisator is ontwikkeld om te werken met een 2-draads dimmer of schakelaar waar geen neutrale draad aanwezig is, speciaal voor gebruik met LED-lampen of spaarlampen. Het apparaat voorkomt flikkeringen en nagloei-effecten van LED's wanneer ze zijn uitgeschakeld. In een 2-draads verbinding vermindert de stabilisator het minimale vermogen dat nodig is voor een correcte werking van dimmers of schakelaars. Zo zorgt de stabilisator ervoor dat de dimmer of schakelaar van stroom wordt voorzien bij het regelen van lage belastingen. De stabilisator parallel aansluiten op uw verlichting.
Installatie informatie
| Afmetingen l x b x d | 25 x 20 x 10 mm |
|---|---|
| Doorsnede as dimmerknop | 4 mm |
| Doorsnede as met bijgeleverd hulpstuk | 6 mm |
Productspecificaties
| SKU | LUMA.10 |
|---|---|
| EAN | 6097006936963 |
| Ingangsspanning | 100 - 240 volt |
| Vermogen | 0,5 watt |
| Lengte snoer | 14 cm |


