- Optioneel leverbaar met afdekraam
- Druk en draaischakelaar
- Geruisloos & knipper vrij dimmen
- Hotelschakeling mogelijk

Witte Vierkante Trimless Design LED Inbouwspot Spatwaterdicht IP44 en daarmee ook geschikt voor de badkamer. Wat deze verdiepte spot speciaal maakt is de minimale inbouwdiepte van slechts 45mm
Heb je een vraag over dit product?

Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.
€ 42,99
Zwart Zwart
Wit WitHeb je een vraag over dit product?

Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.
Verdiepte Trimless LED Inbouwspot compleet bestaande uit:
1x Design kantelbare LED spot met geïntrigeerde trafo
1x Trimless stucring vierkant
2x Lasklem
4x Gipsplaatschroef
Deze LED inbouw spots sluit u rechtstreeks aan op 230 volt de spots hebben GEEN trafo nodig.
De Trimless LED Inbouwspots parallel onderling met elkaar doorverbinden met de bijgeleverde Wago Klemmen en direct aansluiten op 230 volt.
| Zaagmaat | 90 x 90 mm |
|---|---|
| Inbouwdiepte | 45 mm |
| Afmeting van de spot | 90 x 90 mm |

| SKU | TS-254-W-40 |
|---|---|
| EAN | 6097013276250 |
| Kleur armatuur | Wit |
| Materiaal | Aluminium |
| IP waarde | IP44 (stof en spatwaterdicht) |
| Dimbaar | Ja (fase afsnijding) |
| Voltage | 230 volt (met driver / trafo ingebouwd in de spot) |
| Led wattage | 5 watt |
| Vervangt | 75 watt |
| Lumen | 750 lumen |
| Kelvin | 4000k |
| Kleur licht | Koel wit |
| Lichtbundel | 45 graden |
| CRI | >85 |
| Energielabel oud | A++ |
| Energielabel | E |
| Europees productregister | |
| Branduren | 40.000 |
| Keurmerk | CE & Rohs |
| Garantie | 3 jaar |