Art.nr: CAB-19-W-30
morgen bereikbaar vanaf 9:00
11 Reviews Bekijk reviews
Deze witte, kantelbare led cabinet spot van 4 watt is dimbaar en geeft warm wit licht. De zaagmaat is 56 t/m 64 mm, de inbouwdiepte is 30 mm hoog en hij is IP44-spatwaterdicht.
Heb je een vraag over dit product?
Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.
Prijs per stuk
Op voorraad
2700k Extra warm wit licht
3000k Warm wit licht
Vandaag voor 21:00 uur besteld, morgen in huis!
- 30 dagen bedenktijd
- Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis
- Product door ons getest en goedgekeurd
- 3 jaar garantie
Productbeschrijving
Deze set bestaat uit:
- 1 x Kantelbare cabinet meubel inbouwspot (witte uitvoering), inclusief lichtbron.
Hoe werkt het?
Liever niet dimmen? Geen zorgen, deze spot is ook met een standaard aan/uit schakelaar te bedienen.
Installatie informatie
| Zaagmaat | 56 t/m 64 mm |
|---|---|
| Inbouwdiepte | 30 mm |
| Doorsnede van de spot | 67 mm |