Art.nr: JB-80-ZW-30
Waardering:
80.0000%
1 Review Bekijk reviews
Heb je een vraag over dit product?
Neem contact met ons op
Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.
  • morgen bereikbaar vanaf 9:00
  • Stuur een
    Prijs per stuk
    Energielabel F.
    Op voorraad
    2700k Extra warm wit licht
    3000k Warm wit licht
    Uw aanpassing
      Vandaag voor 21:00 uur besteld, morgen in huis!
      • 30 dagen bedenktijd
      • Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis
      • Product door ons getest en goedgekeurd
      • 3 jaar garantie
      Neem contact met ons op
    • morgen bereikbaar vanaf 9:00
    • Stuur een
      Productbeschrijving
      • Warm wit
        3000 kelvin
      • Dimbaar
      • 230 volt
      • IP44
      • 6 watt =
        424 lumen
      • Vervangt
        50 watt
      • Inbouw
        diepte
        40 mm
      • Zaagmaat
        Ø 50-75 mm
      • Doorsnede spot
        Ø 80 mm
      • Compatible
        met
        Zigbee KAKU Hue
      Deze set bestaat uit:
      • 1 x Led inbouwspot zwarte uitvoering, inclusief lichtbron.
      Hoe werkt het?
      Installatie informatie
      Lijntekening
      Zaagmaat50 t/m 75 mm
      Inbouwdiepte40 mm
      Doorsnede van de spot80 mm
      Afmeting led driver (l x b x h)N.v.t. driver is ingebouwd in de spot
      Snoerlengte spot120 mm
      SnoeruitvoerAan de bovenkant of achterkant van de spot
      Productspecificaties
      Meer informatie
      SKUJB-80-ZW-30
      EAN6151221742737
      Kleur armatuurZwart
      MateriaalAluminium
      KantelbaarNee
      IP waardeIP44 (stof en spatwaterdicht)
      DimbaarJa (fase afsnijding)
      Voltage230 volt
      Led wattage6 watt
      Vervangt50 watt
      Lumen425 lumen
      Kelvin3000k
      Kleur lichtWarm wit
      Lichtbundel70 graden
      CRI>90
      Energielabel oudA++
      EnergielabelF.
      Europees productregister
      Eprel
      Branduren50.000
      KeurmerkCE & Rohs
      Garantie3 jaar
      Product reviews
      Review toevoegen
      Je plaatst een review over:Centraaldoos - inbouwspot - dimbaar - 6 watt - 425 lumen - zwart
      Jouw score
      Centraaldoos - inbouwspot - dimbaar - 6 watt - 425 lumen - zwart
      JB-80-ZW-30
      Art.nr: JB-80-ZW-30
      Waardering:
      80.0000%