- Philips HUE Support
- Meegeleverde Ehernetkabel
- Hue telefoon App
- Smart Home
Inbouwspot Barcelona met gu10 Philips Hue white & color wit vierkant
Wit vierkant GU10 inbouw armatuur Barcelona met een White and Color Ambiance Philips GU10 led inbouw spot van 5.7 watt. Warm wit en gekleurd licht tot 16 miljoen kleuren. Vervangt moeiteloos een 50 watt.
Heb je een vraag over dit product?

Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.
€ 63,95

Zwart Zwart
Wit Wit- Gratis verzending v.a. € 50,- binnen EU
- 30 dagen bedenktijd
- Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis
- Product door ons getest en goedgekeurd
- 3 jaar garantie
Heb je een vraag over dit product?

Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.
Productbeschrijving
Philips White and Color Ambiance GU10 led inbouw spots bieden verschillende tinten warm tot koelwit licht en 16 miljoen kleuren. Omdat de spots volledig kunnen worden gedimd van zeer helder tot subtiele nachtlampjes, kan je de spots instellen op de perfecte kleur tint en helderheid voor elke dagelijkse activiteit.

Productomschrijving
1 stuks armatuur wit
1 stuks 5.7 watt 2000-6500k White and Color Ambiance led spot dimbaar (16 miljoen kleuren)
1 stuks GU10 fitting
Installatie informatie
| Zaagmaat | 82 t/m 86 mm |
|---|---|
| Inbouwdiepte | 65 mm |
| Afmeting van de spot | 95 x 95 mm |
Productspecificaties
| SKU | TS30HUEWC-W |
|---|---|
| EAN | 6096337231204 |
| Kleur armatuur | Wit |
| Materiaal | Aluminium |
| IP waarde | IP21 (stofdicht) |
| Dimbaar | Ja (fase afsnijding) |
| Voltage | 230 volt |
| Led wattage | 5.7 watt |
| Vervangt | 50 watt |
| Lumen | 350 lumen |
| Kelvin | 2000-6500k |
| Kleur licht | Dim To Warm & 16 million colors |
| Lichtbron | Philips GU10 Hue White & Color |
| Lichtbundel | 36 graden |
| CRI | >80 |
| Energielabel oud | A++ |
| Energielabel | E. |
| Europees productregister | |
| Branduren | 15.000 |
| Keurmerk | CE & Rohs |
| Garantie | 3 jaar |












