- Per stuk te bestellen
- Verbindingsklem 3-Draads







Dali driver gestuurde dimbare inbouw led spot van 5 watt in mat zwarte uitvoering met een zaagmaat van 70 t/m 124 mm en daarmee geschikt voor vele soorten bestaande (grote) boorgaten. Deze spot is kantelbaar en geeft licht van warm wit, naar een warme lichtkleur van 2000 tot 3000 Kelvin. In IP65 uitvoering dus voor alle ruimtes in huis inclusief de badkamer geschikt.
Heb je een vraag over dit product?

Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.
€ 55,95
Heb je een vraag over dit product?

Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.
1 stuks Dali driver gestuurde led inbouwspot inclusief lichbron ruime zaagmaat 70 t/m 124 mm, Dali driver en lichtbron.
Stijlvolle Dali-gestuurde led inbouwspot in mat zwarte behuizing. Deze spot is 5 watt en door de uitstekende Dali driver traploos dimbaar. De spot is indien gewenst kantelbaar en is straalwaterdicht IP65 wat de spot geschikt maakt voor alles ruimtes binnenshuis dus ook voor in de badkamer en buitenshuis.
| Zaagmaat | 70 t/m 124 mm |
|---|---|
| Inbouwdiepte | 23 mm |
| Doorsnede van de spot | 128 mm |
| Afmeting led driver (l x b x h) | 130 x 29 x 20 mm |
| Snoeruitvoer | Aan de bovenkant of achterkant van de spot |

| SKU | RELV-54-XL-ZW-DT-Dali |
|---|---|
| Kleur armatuur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| IP waarde | IP65 (stof, spat en straalwaterdicht) |
| Dimbaar | Ja (d.m.v. Dali-driver) |
| Voltage | 230 volt (met Dali-driver) |
| Led wattage | 5 watt |
| Vervangt | 75 watt |
| Lumen | 290 lumen |
| Kelvin | 2000-3000k |
| Kleur licht | Dim To Warm |
| Lichtbundel | 55 graden |
| CRI | >95 |
| Energielabel oud | A++ |
| Energielabel | G |
| Branduren | 50.000 |
| Keurmerk | CE & Rohs |
| Garantie | 3 jaar |