- Optioneel leverbaar met afdekraam
- Druk en draaischakelaar
- Geruisloos & knipper vrij dimmen
- Hotelschakeling mogelijk
Deze dimbare slanke, zwarte led wandlamp van 10 watt bevat een up- en down light die extra warm wit licht uitstraalt, is IP65-straalwaterdicht en daarmee geschikt voor binnen en buiten.
Heb je een vraag over dit product?

Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.

Zwart Vanaf 5 stuks geldt er een staffelkorting
Bekijk staffelkorting
Heb je een vraag over dit product?

Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.
Deze set bestaat uit:
Hoe werkt het?
Wie houdt van een extra vleugje luxe, zal deze wandlamp een echte eye-catcher vinden. Deze zwarte wandlamp voegt een warme en chique look toe aan je ruimte, zoals bijvoorbeeld de keuken, woon- en slaapkamer of misschien wel de badkamer. De wandlamp is direct aansluitbaar op 230 volt, geeft extra warm wit licht (2700k), is tot wel 95% dimbaar en is dankzij de IP65-waarde straalwaterdicht, waardoor hij zowel binnen- als buiten gebruikt kan worden.
Liever niet dimmen? Geen zorgen, deze wandlamp is ook met een standaard aan/uit schakelaar te bedienen.
| Afmeting wandlamp (l x b x h) | 125 x 60 x 180 mm |
|---|---|
| Afmeting wand bevestigingsplaat (l x h) | 90 x 65 mm |
| Afstand montagepunten h.o.h. | 68 mm |
| SKU | LMB-32-ZW |
|---|---|
| EAN | 6151219434439 |
| Kleur armatuur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Kantelbaar | Nee |
| IP waarde | IP65 (stof, spat en straalwaterdicht) |
| Dimbaar | Ja (fase afsnijding) |
| Voltage | 230 volt |
| Led wattage | 10 watt |
| Vervangt | 125 watt |
| Lumen | 990 lumen |
| Kelvin | 2700k |
| Kleur licht | Extra warm wit |
| Lichtbundel | 120 graden |
| CRI | >90 |
| Energielabel | F. |
| Energielabel oud | A++ |
| Branduren | 30.000 |
| Keurmerk | CE & Rohs |
| Garantie | 3 jaar |