- Optioneel leverbaar met afdekraam
- Druk en draaischakelaar
- Geruisloos & knipper vrij dimmen
- Hotelschakeling mogelijk
Led wandlamp Tenza dimbaar 6 watt 540 lumen zwart
Art.nr: WD-6W-ZW 
vandaag bereikbaar tot 17:30
80 Reviews Bekijk reviews
Deze dimbare aluminium 6 watt led-wandlamp in de kleur zwart is direct aansluitbaar op 230 volt, bevat een up- en down light die extra warm wit licht uitstraalt en is IP65-straalwaterdicht.
Heb je een vraag over dit product?

Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.
Speciale prijs € 21,21 Normale prijs € 24,95
Prijs per stuk

Op voorraad
Vandaag voor 21:00 uur besteld, morgen in huis!
- Gratis verzending v.a. € 50,- binnen EU
- 30 dagen bedenktijd
- Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis
- Product door ons getest en goedgekeurd
- 3 jaar garantie
Heb je een vraag over dit product?

Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.
Productbeschrijving
Deze set bestaat uit:
- 1 x Led cube up & down wandlamp / gevellamp (zwarte uitvoering), inclusief lichtbron.
- 1 x Inbussleutel.
- 2 x Montage - schroeven en pluggen.
Hoe werkt het?
Deze wandlamp in het zwart geeft extra warm wit licht (2700k) en is breed inzetbaar in- en rondom het huis. Ideaal voor bij een voor- en achterdeur, onder overkappingen en zelfs op schuttingen. Dankzij de IP65-waarde is de lamp straalwaterdicht en dus uitermate geschikt voor buitengebruik, maar hij kan daarnaast ook uitstekend binnen als wandlamp gebruikt worden.
De lichtbundels van deze led lamp zijn zowel boven als onder handmatig verstelbaar.
Liever niet dimmen? Geen zorgen, deze wandlamp is ook met een standaard aan/uit schakelaar te bedienen.
Installatie informatie
| Afmeting wandlamp (l x b x h) | 100 x 100 x 100 mm |
|---|---|
| Afstand montagepunten h.o.h. | 55 mm |
| Boor diameter | 5 mm |
Productspecificaties
| SKU | WD-6W-ZW |
|---|---|
| EAN | 6426029078068 |
| Kleur armatuur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Kantelbaar | Nee |
| IP waarde | IP65 (stof, spat en straalwaterdicht) |
| Dimbaar | Ja (fase afsnijding) |
| Voltage | 230 volt |
| Led wattage | 6 watt |
| Vervangt | 100 watt |
| Lumen | 540 lumen |
| Kelvin | 2700k |
| Kleur licht | Extra warm wit |
| Lichtbundel | Verstelbaar 0 - 120 graden |
| CRI | >80 |
| Energielabel | F. |
| Energielabel oud | A++ |
| Europees productregister | |
| Branduren | 50.000 |
| Keurmerk | CE & Rohs |
| Garantie | 3 jaar |
Product reviews
Review toevoegen
Led wandlamp Tenza dimbaar 6 watt 540 lumen zwart
WD-6W-ZW
80 Reviews Bekijk reviews






















