- OPUS Basic
- Kleur Alpine Wit (RAL 9003)
- Afdekraam Tweevoudig
1 Review Bekijk reviews
€ 7,95
OPUS serie 1 Basic afdekraam eenvoudig.
Heb je een vraag over dit product?

Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.
Heb je een vraag over dit product?

Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.
| SKU | OP-560.010.27b |
|---|---|
| Merk | OPUS |
| Kleur | Alpine wit (RAL 9003) |
| Model | Basic |
| Afdekraam | 1-voudig |
| Afmetingen bedieningselement | 58.6 x 58.6 mm |
| Raambreedte | 82 mm |
| Raamlengte | 82 mm |
| Beschermingsgraad | IP20 |