- Optioneel leverbaar met afdekraam
- Druk en draaischakelaar
- Geruisloos & knipper vrij dimmen
- Hotelschakeling mogelijk

Dimbare Philips LED Inbouw spot van 4 watt geeft een koude witte lichtkleur. Deze spot vervangt moeiteloos een 50 watt halogeen spot en beschikt over een mooie afgeronde behuizing.
Heb je een vraag over dit product?

Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.
€ 15,95

Heb je een vraag over dit product?

Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.
| Zaagmaat | 74 t/m 78 mm |
|---|---|
| Inbouwdiepte | 62 mm |
| Doorsnede van de spot | 82 mm |

| SKU | 3589GU10M4-40 |
|---|---|
| EAN | 6096327775770 |
| Kleur armatuur | Chroom |
| Materiaal | Aluminium |
| IP waarde | IP21 (stofdicht) |
| Dimbaar | Ja (fase afsnijding) |
| Voltage | 230 volt |
| Led wattage | 4 watt |
| Vervangt | 50 watt |
| Lumen | 350 lumen |
| Kelvin | 4000k |
| Kleur licht | Koel wit |
| Lichtbron | Philips GU10 |
| Lichtbundel | 36 graden |
| CRI | >80 |
| Energielabel oud | A++ |
| Energielabel | F. |
| Europees productregister | |
| Branduren | 15.000 |
| Keurmerk | CE & Rohs |
| Garantie | 3 jaar |