- Optioneel leverbaar met afdekraam
- Druk en draaischakelaar
- Geruisloos & knipper vrij dimmen
- Hotelschakeling mogelijk
Led inbouwspot dimbaar 12 watt 1100 lumen wit 3000k
Art.nr: SMDL-5-78-W-12W-30 
morgen bereikbaar vanaf 9:00
7 Reviews Bekijk reviews
Witte led inbouwspot 3000k in 12 watt uitvoering. De spot is populair door zijn lage inbouw diepte en hoge lichtopbrengst.
Heb je een vraag over dit product?

Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.
€ 32,95
Prijs per stuk

Op voorraad
Wit Wit
Zilver Zilver2700k Extra warm wit licht
3000k Warm wit licht
Vandaag voor 21:00 uur besteld, morgen in huis!
- Gratis verzending v.a. € 50,- binnen EU
- 30 dagen bedenktijd
- Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis
- Product door ons getest en goedgekeurd
- 3 jaar garantie
Heb je een vraag over dit product?

Stel hem aan onze productexperts!
Neem nu contact op voor productadvies of andere vragen.
Productbeschrijving
Omschrijving:
1 stuks led inbouwspots inclusief verlichtingsbron
1 stuks driver / trafo
Al onze led inbouwspots worden geleverd inclusief bijbehorende transformator, elke led inbouw spot heeft een afzonderlijke transformator en wordt bij elke spot gratis bijgeleverd.
Je kunt deze inbouwspots dus zonder problemen rechtstreeks en onbeperkt met elkaar doorverbinden en aansluiten op 230 volt. Het enige wat je nog nodig hebt is een stroomkabel en kroonsteentjes om de spots met elkaar door te verbinden.
Installatie informatie
| Zaagmaat | 142 t/m 170 mm |
|---|---|
| Inbouwdiepte | 40 mm |
| Doorsnede van de spot | 176 mm |
| Afmeting led driver (l x b x h) | 90 x 30 x 22 mm |
| Snoerlengte inclusief led driver | 110 + 110 + 90 + 160 = 470 |
| Snoeruitvoer | Aan de bovenkant van de spot |
Productspecificaties
| SKU | SMDL-5-78-W-12W-30 |
|---|---|
| EAN | 6097026358301 |
| Kleur armatuur | Wit |
| Materiaal | Aluminium |
| Kantelbaar | Nee |
| IP waarde | IP44 (stof en spatwaterdicht) |
| Dimbaar | Ja (fase afsnijding) |
| Voltage | 230 volt |
| Led wattage | 12 watt |
| Vervangt | 125 watt |
| Lumen | 1100 lumen |
| Kelvin | 3000k |
| Kleur licht | Warm wit |
| Lichtbundel | 85 graden |
| CRI | >90 |
| Energielabel oud | A++ |
| Energielabel | E. |
| Europees productregister | |
| Branduren | 50.000 |
| Keurmerk | CE & Rohs |
| Garantie | 3 jaar |
Product reviews
Review toevoegen
Led inbouwspot dimbaar 12 watt 1100 lumen wit 3000k
SMDL-5-78-W-12W-30
7 Reviews Bekijk reviews












